TOURKUAZ TURIZM SEYAHAT ACENTASI PROGRAMI

Tourkuaz Acenta Otomasyonu Ofis ve Web Modülleri

Tourkuaz Turizm Seyahat Acentası Programı, modüler yapısı ile turizm seyahat acentalarına ürün ve hizmetlerinin operasyon ve pazarlamasında esnek bir çözüm sunmaktadır.

Tourkuaz Acenta Otomasyon Sistemi, Ofis, Consumer ve Operatör ana modüllerinden oluşmaktadır. Acentanın internet üzerinden satışını yaptığı ürün ve hizmete göre consumer ve operatör web modüllerinin de alt modülleri mevcuttur.

Ofis Modülü

Seyahat acentalarının bütün operasyonel işlemlerini karşılamaya hazır olan Tourkuaz-Ofis modülü, otomatik olarak yaratılan cari muhasebesi ile Acentalara zaman ve para tasarrufu kazandırmaktadır. Seyahat acentalarına konaklama, transfer, tur, uçak bileti ve araç kiralama servislerinin satış ve operasyonunda kolaylık ve destek sağlamaktadır.

Tourkuaz-Ofis Seyahat Acentalarına, sağladığı kullanım kolaylığı, pratiklik, kararlarını yönlendirme, firmayı geleceğe taşıma, hızlı destek ve ekonomikliği ile inanılmaz avantajlar sunmaktadır.

WEB MODÜLLERİ

Tourkuaz Acenta Otomasyonu, ofis modülleri ile tamamen entegre çalışan Consumer ve Operator olmak üzere iki farklı web modülüne sahiptir.

Tourkuaz web modülleri, B2B ve B2C internet web siteleridir.

Consumer Modülü

Consumer modülü, turizm seyahat acentalarının ürün ve hizmetlerini internet üzerinden nihai müşteriye satabildiği ve böylelikle minimum maliyetle kar marjlarını artırabildiği B2C ( business-to-consumer electronic commerce ) web sitesidir.

Operatör Modülü

Operatör modülü seyahat acentaların ürün ve hizmetlerini anlaşmalı tur operatörü ve acentalara satabildiği ve acentalara zaman ve para tasarrufu sağlayan B2B ( business-to-business electronic commerce ) web sitesidir.
Tourkuaz Acenta Otomasyonu Haritası... Resmi büyütmek için lütfen tıklayınız

 

TOURKUAZ HABERLER

ADDA TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

FOCUS TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

TOURKUAZ
Fiyatlarında İnanılmaz İndirim

 

 

 

 

© Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu Tüm isim ve logolar birdenbire'ye ait ve tescillidir. Sitenin tüm haklari saklıdır. © 2006 birdenbire.