ONLINE REZERVASYON SİSTEMİ- TOURKUAZ OPERATOR

Tourkuaz Acenta Otomasyonu - Operatör Web Modülü - B2B

Elitema ; İş ortaklarınızla aranızdaki en iyi çözüm

Tourkuaz Operatör, hizmetlerinizin telefonla ya da yüz yüze satışlarında size yardımcı olarak, satış esnasında zamanınızın çoğunu sadece satışa yönlendirmenizi sağlar.

Satış elamanınız, müşterilerinizden gelen talepleri sisteme girerek Tourkuaz Operatörden en uygun seçenekleri sıralamasını sağlarlar. Tourkuaz Operatör, sadece 3 adımda gelen talebi satışa çevirerek sizlere zaman kazandırır. Online banka bağlantısı ile ödemelerde ve takipte kaybolan zamanı minimuma indirir.

Tourkuaz Operatör, aynı zamanda acenta bağlantısı modülü ile sizinle işortağınız arasında bir sanal köprü kurarak sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar.

Tourkuaz Operatör ile, ürün ve hizmetlerinizdeki her türlü değişikliği anında operatör ve bayinize bilgilendirebilir ve onlardan gelen taleplere anında ve hiçbir elaman kullanmadan cevap verebilirsiniz. Böylelikle, işortaklarınıza sürekli güncel bilgiler verip rezervasyon hızlarını artırarak satışlarınızı artırır ve gelen rezervasyon taleplerini hiçbir elaman ve fax kullanmadan yanıtlayarak zaman ve para tasarrufu sağlarsınız.

Tourkuaz Operatör ile operasyonel masraflarınızda ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

 

NELER KAZANACAKSINIZ  

Yeni İşortakları ve Pazarlar Yaratma

 • Satışlarınızda hız kazanarak, sadece müşterinize yönelebileceksiniz.

 • Potansiyel operatör ve bayilerinize, son dakika indirimleri, özel ürünleri anında takip ettikleri, hiçbir masraf yapmadan çok kısa sürede rezervasyon yaptıkları ve alacak vereceklerini online görebildikleri bir sistem vererek tercih edilirliğinizi artırabilirsiniz.

 • Tourkuaz Operatör'le, tur Operatörlerinize ve bayilerinize, onların işlerini kolaylaştıracak, pazarlamalarını güçlendirecek bir araç vererek daha fazla işortağı kazanıp pazarınızı büyütebilirsiniz.

 • Sadece 5 dakika içinde yeni işortağınızın komisyon oranlarını belirleyip sizinle çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

 • Sadece internet ortamını kullanarak dünyanın her yerinde ki potansiyel işortaklarınıza ürün ve servislerinizi tanıtabilirsiniz.

Mevcut Pazarda Rezervasyon Sayısını Artırma

Mevcut pazardaki hareketlenmelere göre ürün ve hizmetlerinizdeki fiyat ve diğer değişiklikleri anında işortaklarınızı bilgilendirerek daha fazla rezervasyon yapabilirsiniz.

Servis ve ürünlerinizdeki fiyatlar rezervasyon sırasında hesaplandığı için işortaklarınıza sürekli güncel bilgiler verirsiniz.

Kontenjan aşımlarında çalıştığınız otelden online olarak konfirmasyon alarak rezervasyonlarınızda mevcut kontenjanınızla sınırlı kalmazsınız.

Kısaca Tourkuaz Operatör ile iş ortaklarınıza

 • Hızlı ve Masrafsız Rezervasyon
 • Kontenjan Üstü Satış
 • Son dakika İndirimli satış Tourkuaz Operatör Ekran Çıkıtları
 • Eski rezervasyonları online takip

imkanı tanıyarak hem tercih edilirliğinizi artırıp hem de rezervasyon sayınızı artırabilirisiniz.

Maliyetlerde düşüş

Tourkuaz operatör, rezervasyon aşamasındaki birçok işlemi otomatik olarak yapacağından sizlere zaman ve para tasarrufu kazandırır.

Tourkuaz operatörün kullanarak aşağıda sıralanan işlem basamaklarını artık unutabilirsiniz :

 • Rezervasyon talebi sırasında işortağınızla aranızdaki mail, telefon, msn ya da fax trafiği
 • Rezervasyonun kontenjan veya fiyat kontrolü
 • Fax, email, msn ya da telefonla Otele rezervasyon bilgisini gönderme
 • Kontenjan aşımlarında otele ekstra kontenjan sorma ve durumu operatöre bildirme
 • İş ortaklarınıza, son dakika haberleri ve fiyat düşüşlerini bilgilendirme

Ayrıca bütün rezervasyon taleplerinin sistemde tutulmasından dolayı Tourkuaz Operatör kişisel hataları minimuma indirir.

 

 

 

 

 

© Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu Tüm isim ve logolar birdenbire'ye ait ve tescillidir. Sitenin tüm haklari saklıdır. © 2006 birdenbire.