TOURKUAZ TURIZM SEYAHAT ACENTASI PROGRAMI

Tourkuaz Acenta Otomasyonu Teknik Altyapısı

Kullanılan Teknoloji

Tourkuaz Acenta Otomasyon Sisteminin tüm modüllerinin geliştirilmesinde Microsoft ürünleri kullanılmıştır. Veritabanı olarak Microsoft SQL Server kullanılmaktadır. Tourkuaz Ofis modülleri, Microsoft Visual Basic 6.0 kullanılarak geliştirilmiştir. Tourkuaz Web modülleri, Microsoft ASP.NET ile geliştirilmiştir.

İşletim Sistemi

Tourkuaz "client-server" mimarisinde geliştirilmiş bir yazılımdır. Tourkuaz Acenta Otomasyon Sisteminin tüm uygulamaları Microsoft Windows 2000 işletim sistemi ve üzeri Microsoft işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Tourkuaz sunucu, bir sunucu üzerinde olabileceği gibi kullanıcı sayısına bağlı olarak performansı iyi bir PC üzerinde de olabilir.

Hosting

Tourkuaz Web Modülleri için dünyanın en büyük internet servis sağlayıcılarından 1&1 INTERNET LTD. ( www.1and1.co.uk ) firması kullanılmaktadır. Modüllerin tüm operasyonu Tourkuaz Ofisde yer alan Tourkuaz web modüllerinin yönetiminde kullanılan alt modüllerden takip edilmektedir.Özel istekler doğrultusunda gerekli teknik altyapıyı destekleyen başka İnternet Servis Sağlayıcılar seçilebilir.

Güvenlik

Tourkuaz Web Modüllerinde güvenlik olarak SSL sertifikası kullanılmaktadır.SSL ile Tourkuaz Web modüllerindeki bütün veri alışverişlerinde şifreleme yapılmaktadır.
Ayrıca bütün Tourkuaz Ofis kullanıcılarının PC'lerinde herhangi bir virus koruma programının çalışır ve güncel olarak bulunmasını tavsiye ediyoruz.

Ağ Bağlantıları

Eğer kullanıcı sayısı birden fazla ise Tourkuaz ofis Modülleri için yerel ağ bağlantısı gerekmektedir. internet üzerinde bir web sitesi olarak çalışan ve Tourkuaz ofis ile konuşan Tourkuaz web modülleri için de internet bağlantısına ihtiyaç vardır.

TOURKUAZ HABERLER

ADDA TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

FOCUS TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

TOURKUAZ
Fiyatlarında İnanılmaz İndirim

 

 

 

 

© Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu Tüm isim ve logolar birdenbire'ye ait ve tescillidir. Sitenin tüm haklari saklıdır. © 2006 birdenbire.