ONLINE REZERVASYON SİSTEMİ- TOURKUAZ CONSUMER

Tourkuaz - Consumer Sıkça Sorulan Sorular

Mevcut web sitemi kullanabilir miyim ?

Tourkuaz- consumer'ı ister başlı başına bir web sitesi olarak isterseniz de mevcut sitenize entegre olarak kullanabilirsiniz. Entegrasyon seçeneğinizi talep etmeniz durumunda Tourkuaz-consumer sitenize uygun dizayn ve renklerle entegre edilecektir.

Site Güvenliği nasıl sağlanacak ?

Müşterinizin bilgilerini ve kredi kartı detaylarını aldığımız sayfalar 128 bit SSL diye adlandırılan bir güvenlik yazılımıyla korunmaktadır. Böylelikle müşterilerinize ait bilgilerin istenmeyen şahıslar tarafından çalınması engellenecektir. Daha fazla detay için lütfen tıklayınız

Banka bağlantısı nasıl yapılacak ?

Tourkuaz-consumer sistemi aktif haline geldikten sonra çalıştığınız bankaya "sanal pos" başvurusunda bulunacaksınız. Talebiniz onaylandıktan sonra bankanızda iletişime geçeceğimiz kişinin iletişim bilgilerini bize vereceksiniz ve bundan sonraki bütün teknik ayrıntıları biz halledeceğiz.

Online ödeme Kullanmak zorunda mıyım ?

Müşterilerinizin kredi kartından online olarak rezervasyon ücreti alabileceğiniz gibi talebiniz durumunda kredi kartı bilgileri sisteme kaydedilip, rezervasyon gerçekleştikten sonra ücreti mail-order şeklinde tahsil edebilirsiniz.

Kurulum nasıl olacak ?

Karşılıklı çalışmaya başladıktan sonra kurulum aşamasında ki bütün teknik ayrıntıları firmamız yönlendirecektir.

Tourkuaz-Consumer Hangi dilleri destekliyor ?

Tourkuaz-Consumer'ın hali hazırda İngilizce ve Türkçe versiyonları vardır. Talep edilmesi durumunda başka dillere adaptasyonu ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Tourkuaz - Consumer aynı anda sadece bir dile destek vermektedir.

Tourkuaz-Consumer diğer Tourkuaz modülleri ile entegre mi ?

Tourkuaz-Consumer tek başınaçalışabileceği gibi, almış olduğunuz diğer Tourkuaz modüller ile de entegre çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

© Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu Tüm isim ve logolar birdenbire'ye ait ve tescillidir. Sitenin tüm haklari saklıdır. © 2006 birdenbire.