TOURKUAZ TURIZM SEYAHAT ACENTASI PROGRAMI

Tourkuaz Acenta Otomasyonu - Sıkça Sorulan Sorular

Tourkuaz Acenta Otomasyon Sistemi ile ilgili en çok sorulan sorular;

Tourkuaz nedir ?

Tourkuaz, turizm seyahat acentalarının tüm operasyonularını takip edebildiği, ürün ve hizmetlerini internet üzerinden nihai müşteriye, diğer acenta ve tur operatörlerine online satabildiği bir acenta otomasyon sistemidir.

Tourkuaz hangi dilleri destekliyor ?

İngilizce ve türkçe. Parametrik altyapısı ile bir aydan kısa bir sürede istenen ek dilleri destekleyebilir.

Tourkuaz neden modüler bir yapıdadır?

Tourkuaz, modüler yapısı ile turizm seyahat acentalarına, ürün ve hizmetlerinin operasyon ve pazarlamasında esnek bir çözüm sunmaktadır.
Acenta, Tourkuaz acenta otomasyonu ile pazarladığı ve/veya operasyonunu yaptığı ürün/ hizmete göre esnek ve ekonomik bir sisteme sahip olabilmektedir. Ne fazla ne eksik !

Tourkuaz geliştirilirken kullanılan teknoloji ?

Tourkuaz acenta otomasyon sisteminin tüm modüllerinin geliştirilmesinde Microsoft ürünleri kullanılmıştır.
Veritabanı olarak Microsoft SQL Server kullanılmaktadır.
Tourkuaz Ofis modülleri, Microsoft Visual Basic 6.0 kullanılarak geliştirilmiştir.
Tourkuaz Web modülleri, Microsoft ASP.NET ile geliştirilmiştir.

Tur operatörlerinden gelen rezervasyonları Tourkuaz acenta otomasyon sistemine aktarabilir miyiz?

Evet. Anlaşmalı tur operatörü ve sistemi izin verdiği sürece tur operatöründen size gelen tüm rezervasyonları Tourkuaz acenta otomasyon sistemine otomatik olarak aktarabiliriz. Bunun için tur operatöründen gelen bilginin formatına göre küçük bir arayüz programı yazılmaktadır.

Tourkuaz Web Nedir ?

Tourkuaz web modülleri B2B ve B2C internet web siteleridir. Consumer - online rezervasyon modülü, turizm seyahat acentalarının ürün ve hizmetlerini internet üzerinden nihai müşteriye satabildiği B2C ( business-to-consumer electronic commerce ) web sitesidir. Operatör modülü ise acentaların ürün ve hizmetlerini anlaşmalı tur operatörü ve acentalara satabildiği B2B ( business-to-consumer electronic commerce ) web sitesidir.

Tourkuaz Web modüllerinde internet güvenliği nasıl sağlanıyor ?

Tourkuaz Web Modüllerinde güvenlik olarak 128 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Tourkuaz Consumer modüllerinde ödeme işlemleri nasıl yapılıyor ? Ödeme seçenekleri var mı ?

Tourkuaz consumer - online rezervasyon web sitesinde ziyaretçi istediği ürünleri seçtikten sonra sistem ziyaretçi için bir referans numarası yaratır. Ziyaretçi, bu referans numarasını kullanarak telefonla, e-posta yada online kredi kartı ödeme sistemi ile alışverişini tamamlayabilir.

Tourkuaz Ofis nedir ?

Tourkuaz ofis, incoming yapan, tur düzenleyen, turizm seyahat acentaları için geliştirilmiş bir ofis otomasyon sistemidir. Ayrıca Tourkuaz web modüllerinin yönetimi ve operasyon takibi tourkuaz ofis alt modülleri ile gerçekleştirilmektedir.

Tourkuaz acenta otomasyon sisteminin fiyat politikası nedir ?

Tourkuaz, modüler yapısı ile fiyat olarak esnek çözümler sunmaktadır. Tourkuaz'ın tamamında olduğu gibi tourkuaz web modülleri de kendi içinde modülerdir. Satışı düşünülen ürün ve hizmete göre istenilen online rezervasyon sistemine sahip olunabilmektedir.

TOURKUAZ HABERLER

ADDA TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

FOCUS TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

TOURKUAZ
Fiyatlarında İnanılmaz İndirim

 

 

 

 

© Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu Tüm isim ve logolar birdenbire'ye ait ve tescillidir. Sitenin tüm haklari saklıdır. © 2006 birdenbire.