TOURKUAZ TURIZM SEYAHAT ACENTASI PROGRAMI

Neden Tourkuaz Acenta Otomasyonu

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı, her ölçekteki seyahat acentasının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirmiştir. Tourkuaz Acenta Otomasyonu'nun firmanıza en uygun çözüm olmasının dokuz ayrı sebebi var;

Kullanım Kolaylığı

Tamamen Windows esaslarına uygun olması kullanıcıların yabancılık çekmeden Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu'na adaptasyonunu sağlamaktadır. Bir çok ekranın aynı anda açılması ve aynı bilgiye bir çok yerden hızlı bir şekilde ulaşılması, kullanıcılara ciddi zaman tasarrufu sağlar. Arama, listeleme ve operasyon takip ekranlarının aynı yerden yapılması bilgi akışının kolaylaştırıp doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaştırır.

Yönlendiren İş Akışı

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı iş akışını yönlendirerek kullanıcı hatalarını en aza indirger. Giriş sırasında arka tarafta gerekli kontroller yapılarak girilen veriler sürekli denetlenir. Kullanıcının girmiş olduğu değerlere göre otomatik olarak kullanıcıyı yönlendirerek hata payını azaltır.

Esneklik

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı minimum girdiyle maximum çıktıyı vermeyi esas edinmiştir. Tekrarlanan bilgiler otomatik olarak getirilerek veri giriş zamanı azaltılır. Kullanıcıya her türlü esneklik sağlanarak verileri istediği gibi değiştirme imkanı sağlanmıştır. Böylelikle operasyona özel değişiklik yapabilme imkanıda tanınmıştır.

Sürekli Yenilik

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı gelecek nerdeyse orada olacağını garantilemiştir. Acentacılık sistemindeki değişikliklere hızlı uyum sağlayarak, geleceğin teknolojisini şimdiden kullanıcılarına sunmuştur. Sektördeki, pazardaki değişiklikler ve müşteri beklentileri zamanında analiz edilerek seyahat acentalarına uzun soluklu yol arkadaşı olduğunu göstermiştir.

Karar Destek Sistemi

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı sadece operasyonel kolaylığıyla değil aynı zamanda Karar Destek Sistemi ile acentaların yanındadır. Tourkuaz, operasyonlara ait bütün veriler istatistiki olarak toparlayıp, yönetim kadrosunun doğru kararları doğru zamanda vermelerine rehberlik etmektedir. Karlılık, zarar durumu, verimlilik, operasyonel gidişi anında kullanıcılarına sunarak, onların rekabet gücünü artıracak ürünler sunmaktadır.

başa dön

Teknolojik Gelişim

Sadece sektörel gelişmelerde değil teknolojik gelişmelerde de Tourkuaz Seyahat Acentası Programı yanınızdadır. Teknoloji dünyasında ki gelişmeler sürekli takip edilerek, kullanıcılarına kolaylık sağlayabilecek, onların rekabet gücünü artıracak bütün ürünler vakit kaybetmeden Tourkuaz'a entegre edilir. Geliştirme ekibinin yenilikçi bakışı bunun garantisidir.

Web Çözümleri

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı internet dünyasında da yanınızdadır. Ürünlerinizi internet pazarına sunmak istediğinizde Tourkuaz size ofisinizdeki sisteminizle entegre çalışan çözümler sunmaktadır. Acentaların hiçbir aracı olmaksızın tur operatörü olmasını sağlayan web çözümleri ile rekabet güçlerini ve pazardaki paylarını artırmaktadır. Tur operatörleri ile aralarındaki köprüyü internet üzerinden kurarak seyahat acentalarına ürünlerini pazarlama kolaylığı sunar.

Hızlı Teknik Destek

Tourkuaz Seyahat Acentası Programı sizlere destekde de son teknolojiyi sunmaktadır. Konusunda uzman ekibiyle Tourkuaz, müşterilerine en kısa sürede cevap verebilecek teknolojik altyapıyı kullanılmıştır. Gerekli bağlantılarla müşterilerin sorunlarına mesafelere bakmadan anında cevap verebilecek altyapı tasarlanmıştır. Turizm sektörüne ve teknolojiye hakim kadrosuyla müşterilerine sürekli destek prensibi kabul edilmiştir.

Ekonomik Çözüm

Ekonomik fiyatları ve modüller altyapısıyla Tourkuaz Seyahat Acentası Programı her ölçekteki acentanın yanında olduğunu göstermiştir. Modüler yapısıyla Acentalara kendi sistemlerine ve operasyon yapısına uygun olan modülleri seçme olanağı sunulmuştur. Böylelikle Acentaların, fiyatlarıyla da iddialı olan Tourkuaz ürünlerinden kendileri için doğru olanına yatırım yapmaları hedeflenmiştir.

başa dön

TOURKUAZ HABERLER

ADDA TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

FOCUS TOURS
Tourkuaz Kullanıyor

TOURKUAZ
Fiyatlarında İnanılmaz İndirim

 

 

 

 

© Tourkuaz Turizm Seyahat Acenta Otomasyonu Tüm isim ve logolar birdenbire'ye ait ve tescillidir. Sitenin tüm haklari saklıdır. © 2006 birdenbire.